Sehir İci – Sehirler Arası Nakliyat

JohnMiller83 18 Mayıs 2017 1613 Views 0 Yorumlar Nakliyat

ÇİĞDEM ULUSLARARASİ NAKLİYAT VE LOJİSTİK HİZMETLERİ LTD STİ.

Sehir İci – Sehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Taşımacılık Sektöründe Lider Olabilmek İçin Taahhütlerimizi Zamanın da Yerine Getirmek Kaynaklarımızı Sürekli İyileştirerek Teknolojiyi Yakından Takip Ederek Çalışanlarımızın Desteği İle Kalite Yönetim Sistemimizin Şartlarına Uymak Ve Etkinliğini Arttırmak Kalite Politikamızdır.

Firmamız Sehir İci – Sehirler Arası Nakliyat Kategorisin de Gerekli Şartları Ve Kaliteyi Sağlayarak T.C Ulaştırma Bakanlığın dan K1 Ve H1 Yetki Belgelerini Alarak Faaliyetlerine Devam Etmektedir.

Tüm Nakliye Hizmetlerimiz (Sehir İci – Sehirler Arası) Ray, Garanti Ve Genel Sigorta A.Ş Tarafından Sigorta Kapsamı İçinde Gerçekleşmektedir.

ÇİĞDEM ULUSLARARASI NAKLİYAT VE LOJİSTİK Şirketi Müşterilerimizin Nakliyat Hizmetini Kaliteli ve Güvenli Bir Hizmet Anlayışı İle Zamanın da Teslim Etmektedir.

Açık Tente Araçlarımız İle Şehir İçi – Şehirler Arası Nakliyat, Eşya Taşımacılığı, Ambalajlı Eşya Taşımacılığı Türkiye’nin Her Bölgesine Nakliyat Hizmeti Sağlanmaktadır.

Not : Teknik Personellerimiz Nakliyat Esnasın da Müşterilerimize Çevrim İçi Destek Ve Telefon İle Destek Vermektedirler.

  • Ev Eşyası
  • Ofis Eşyası
  • Dükkan Eşyası
  • Paketlenmiş Eşya Türü

İLETİSİM BİLGİLERİMİZ AŞAĞIDADIR :

nakliyat firmaları
www.cigdemlojistik.com

ADRES

ÇİĞDEM LOJİSTİK YURTİCİ NAKLİYE VE LOJİSTİK MERKEZİ

Kisla Mahallesi. C/BLOK – No: 100/143 KAHRAMAN KAZAN/ANKARA

Telefon : (0) 533 540 06 51

Email : info@cigdemlojistik.com